TESLİMAT KOŞULLARI

Yurtiçi Kargo Firmaları, Ülke sınırları içerisinde ulusal kargo firmaları kanalı ile yapılan çift taraflı antlaşmalar sayesinde uygun taşıma fiyatları ile gönderi sistemidir. Bu gönderi sisteminde 0-600 km arasındaki mesafeleri 1-2 gün ; 601-1500 km arasındaki mesafeleri 2-3 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. Ulusal kargo gönderilerinin tamamı adrese teslim ve sigortalı olarak yapılmaktadır. Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra Akgün Soğutma sorumluğu sona erer. Ulusal Kargo firmaları ürün teslimatında gerekli kontrolleri yaparak teslim almanızı önermektedir. Endüstriyel ürünlerde ürün iadesi yapılamamaktadır. Akgün Soğutma ile kargo firmaları arasında yapılan antlaşmalarda belirlenen taşıma tarifeleri sık sık güncellenmektedir.

Ambar Firmaları, İstanbul'dan diğer tüm şehirlere giden nakliye firmaları kullanılarak yapılan gönderi türüdür. Bu uygulamada müşteri Kendi Antlaşmalı Ambar firmasını firmamıza iletir. Firmamız deposundan - Müşteri Ambar Firmasına kadar olan sevkiyat firmamız tarafından yapılmaktadır. Ambar Firması ile Müşteri arasındaki taşıma süresi veya taşıma biçimi firmamızın sorumluluğunda değildir. Teslimat süresi ambar firmalarının her birinde farklılık göstermektedir. Ürünlerinizin sigortalı taşınması için ilgili Ambar firması ile karşılıklı görüşmenizi öneririz. Bu uygulama türünde nakliye ve taşıma ücreti Alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Uluslararası Gönderiler, Yurtdışına yapılmasını istediğiniz gümrüklü gönderilerinizde kullanılan taşıma yöntemidir. Ağırlıklı olarak FEDEX ve DHL gibi firmalar tercih edilmektedir. Taşıma şartları ve süresi karşılıklı görüşülerek belirlenmektedir.

Mağazamızdan Teslimat , Satın alınan ürünlerin Mağaza Adresimizden teslimata hazır olarak tarafınızdan doğrudan veya yönlendirebileceğiniz yetkilendirilmiş 3.kişiler tarafından teslim alınması durumudur. Bu yöntem ile ürünlere hızlı olarak aynı zamanda tarafınızın kontrolünde teslimat yaparak zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu seçeneği seçen müşterilerimiz ile sipariş aşamasında karşılıklı iletişim sağlanarak teslimat zamanı planlanmaktadır.